kredyt konsolidacyjny, na spłatę chwilówek

Najczęściej Zadawane Pytania

Graj odpowiedzialnie +18. Typeo.pl to platforma wymiany myśli dla typerów. Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie – napisz do nas na czacie.

Jak dodać typ?

Dodawanie typów bukmacherskich jest intuicyjne i sprowadza się do kliknięcia w przycisk "Dodaj typ" oraz postepowania zgodnie z instrukcjami. Możesz dodać typ płatny, darmowy lub analizę. 

Na czym polega typ płatny?

Typ płatny to Twoje przemyślenia na danych zdarzeniem sportowym. W związku z Twoją wiedzą oraz Twoimi przewidywaniami inni użytkownicy mogą kupić Twój typ.

Za ile mogę sprzedać moje typy?

Standardowo wychodzimy z założenia, żeby zakup był opłacalny - zatem przedziały cenowe dla typów to zazwyczaj 10-35 zł.

Jaka jest szansa na to, że ktoś kupi mój typ?

Naszą witrynę przegląda dziennie kilka tysięcy osób, zatem szansa na zakup Twojego typu jest rośnie.

Jak promować mój typ?

Żeby Twój typ dotarł do jak największej grupy odbiorców, możesz promować go na stronie głównej portalu lub jako ogłoszenie wyskakujące podczas oglądania ogłoszeń.

Czym są typy darmowe?

Oprócz typów płatnych Typeo.pl to grupa osób, które wzajemnie traktują przewidywanie wyników meczów jako rozrywkę i zabawę. Właśnie po to są typy darmowe lub analizy.

Odzież i obuwie sportowe.

Oprócz standardowego wystawiania typów bukmacherskich na portalu istnieje możliwość sprzedaży odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych.

Kto może sprzedawać takie produkty?

Produkty mogą sprzedawać zarówno firmy jak i osoby prywatne. 

Jak dołączyć do społeczności Typeo.pl?

Aby założyć konto na portalu oraz mieć możliwość korzystania z dodawania typów należy dokonać procesu rejestracji, klikając w ikonkę człowieka w górnym menu. 

Ile typów mogę dodać?

Możesz dodać 3 typy bukmacherskie za darmo. Zakładając konto i dołączając do grupy typerów Typeo.pl możesz wykupić pakiet typów w zależności od tego jak często publikujesz typy. Aby to zrobić przechodzisz do Twojego konta i zakładki "panel główny" a następnie w przycisk "here".